235/45R18 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER Germany 98V

7,240ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 98V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: P583722 Категорија Ознаки: , ,