235/45R19 DUNLOP SP WI SPT 3D MS AO XL MFS WINTER Germany 99V

18,250ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 99V
  • Модел: SP WINTER SPORT 3D
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: P525895 Категорија Ознаки: , ,