235/45R19 NANKANG SV-55 M+S / 99V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 99V
  • Модел: SV-55 M S
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
- T906580 Категорија Ознаки: , ,