235/45R20 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

20,460ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 45
SKU: P593623 Категорија Ознаки: , ,