235/50R17 NANKANG SV-3 M+S / 100V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 100V
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 235
  • Висина: 50
- T907601 Категорија Ознаки: , ,