235/50R18 DUNLOP SP SPORT 1 * SUMMER Germany 97V

11,250ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 97V
  • Модел: SP SPORT 01
  • Ширина: 235
  • Висина: 50
SKU: P559005 Категорија Ознаки: , ,