235/50R18 DUNLOP SP SPT 1 A/S MS MFS ALL SEASON Germany 97V

12,690ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 97V
  • Модел: SP SPORT 01 A/S
  • Ширина: 235
  • Висина: 50
SKU: P548019 Категорија Ознаки: , ,