235/50 R18 DUNLOP WINTER SPORT 5

15,841ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 101V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 235
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T905848 Категорија Ознаки: , ,