235/50R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 101V

15,290ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 101V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 235
  • Висина: 50
SKU: P574661 Категорија Ознаки: , ,