235/50 R18 NANKANG SV-2/SV-3

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 101V
  • Модел: G SV-2/SV-3
  • Ширина: 235
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T907005 Категорија Ознаки: , ,