235/50R19 DUNLOP GRTREK TOURING A/S MO SUMMER Germany 99H

11,580ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 99H
  • Модел: GRANDTREK TOURING A/S
  • Ширина: 235
  • Висина: 50
SKU: P535585 Категорија Ознаки: , ,