235/50R19 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL MFS WINTER Germany 103V

17,110ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 103V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 50
SKU: P581415 Категорија Ознаки: , ,