235/55R17 DUNLOP SPT MAXX RT AO MFS AU1 SUMMER Germany 99V

11,480ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 99V
  • Модел: SPORT MAXX RT
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
SKU: P532437 Категорија Ознаки: , ,