235/55R17 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 103V

13,130ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 103V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
SKU: P582573 Категорија Ознаки: , ,