235/55R17 DUNLOP WINTER SPT 5 WINTER Germany 99V

12,490ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 99V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
SKU: P574662 Категорија Ознаки: , ,