235/55 R17 NANKANG SV-3

7,224ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 103V
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 235
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T909005 Категорија Ознаки: , ,