235/55R17 SAVA ESKIMO SUV 2 XL WINTER Germany 103H

7,930ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 103H
  • Модел: Eskimo SUV 2
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
SKU: P582574 Категорија Ознаки: , ,