235/55R18 DEBICA NAVIGATOR 3 XL ALL SEASON Germany 104V

8,950ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DEBICA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 104V
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
- P579158 Категорија Ознаки: , ,