235/55R18 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

13,930ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
SKU: P593621 Категорија Ознаки: , ,