235/55R18 SAVA ALL WEATHER XL ALL SEASON Germany 104V

9,050ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 104V
  • Модел: ALL WEATHER
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
SKU: P579187 Категорија Ознаки: , ,