235/55R19 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 105V

14,700ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 105V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
SKU: P532002 Категорија Ознаки: , ,