235/55R19 MICHELIN PA5 SUV / 105V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 105V
  • Модел: PA5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 55

Нема на залиха

- T907571 Категорија Ознаки: , ,