235/55R19 NANKANG SV-2/ 105V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 105V
  • Модел: SV-2
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
- T906443 Категорија Ознаки: , ,