235/60R16 NANKANG SV-2 M+S / 104H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 104H
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 235
  • Висина: 60
SKU: T905782 Категорија Ознаки: , ,