235/60R17 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 106H

13,560ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 106H
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 60
SKU: P545994 Категорија Ознаки: , ,