235/60 R17 NANKANG SV-55

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 106V
  • Модел: G SV-55
  • Ширина: 235
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: T905144 Категорија Ознаки: , ,