235/60R18 CONTINENTAL TS-850 P.SUV HL / 107V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 107V
  • Модел: WINTERCONTACT TS 850 P
  • Ширина: 235
  • Висина: 60
SKU: T907136 Категорија Ознаки: , ,