235/60R18 DEBICA NAVIGATOR 3 XL ALL SEASON Germany 107V

8,200ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DEBICA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 107V
  • Ширина: 235
  • Висина: 60
- P579159 Категорија Ознаки: , ,