235/60R18 DUNLOP GRTREK TOURING A/S AO SUMMER Germany 103H

11,850ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 103H
  • Модел: GRANDTREK TOURING A/S
  • Ширина: 235
  • Висина: 60
SKU: P574676 Категорија Ознаки: , ,