235/60R18 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 107V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 107V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: P532332 Категорија Ознаки: , ,