235/60R18 NANKANG SV-2/ 107V

7,155ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 107V
  • Модел: SV-2
  • Ширина: 235
  • Висина: 60

На залиха

SKU: T906420 Категории ,
preloader