235/60R18 SAVA ALL WEATHER XL ALL SEASON Germany 107V

8,390ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 107V
  • Модел: ALL WEATHER
  • Ширина: 235
  • Висина: 60
SKU: P579188 Категорија Ознаки: , ,