235/60R18 SAVA ESKIMO SUV 2 XL WINTER Germany 107H

8,800ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 107H
  • Модел: Eskimo SUV 2
  • Ширина: 235
  • Висина: 60
SKU: P532505 Категорија Ознаки: , ,