235/65R17 DUNLOP SP WI SPT 3D MS N0 XL WINTER Germany 108H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 108H
  • Модел: SP WINTER SPORT 3D
  • Ширина: 235
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: P562810 Категорија Ознаки: , ,