235/65R17 NANKANG SV-2 HL / 108V

6,690ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 108V
  • Модел: SV-2
  • Ширина: 235
  • Висина: 65

На залиха

SKU: T905145 Категории ,
preloader