245/40R18 CONTINENTAL TS830/ 97V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 97V
  • Модел: TS830
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: T902793 Категорија Ознаки: , ,