245/40R18 CONTINENTAL TS850P/ 97V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 97V
  • Модел: WINTERCONTACT TS 850 P
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: T907019 Категорија Ознаки: , ,