245/40R18 DUNLOP SP WI SPT 3D MS AO XL MFS WINTER Germany 97V

14,200ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 97V
  • Модел: SP WINTER SPORT 3D
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
SKU: P523283 Категорија Ознаки: , ,