245/40R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 97V

12,100ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 97V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
SKU: P574663 Категорија Ознаки: , ,