245/40R18 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER Germany 97V

7,180ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 97V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
SKU: P542762 Категорија Ознаки: , ,