245/40 R19 DUNLOP WINTER SPORT 5

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 98V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

Нема на залиха

- T907119 Категорија Ознаки: , ,