245/40R19 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 98V

18,550ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 98V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
SKU: P574664 Категорија Ознаки: , ,