245/40R19 NANKANG SV-55 M+S / 98V

9,683ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 98V
  • Модел: SV-55M S
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

На залиха

SKU: T906996 Категории ,
preloader