245/40 R19 NANKANG SV-55 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 98V
  • Модел: G SV-55 M+S
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

Нема на залиха

- T906996 Категорија Ознаки: , ,