245/40R20 CONTINENTAL TS-830P/ 99V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 99V
  • Модел: CONTIWINTERCONTACT TS 830 P
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
SKU: T906582 Категорија Ознаки: , ,