245/45R17 CONTINENTAL TS-810 HL / 99V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 99V
  • Модел: TS-810
  • Ширина: 245
  • Висина: 45
SKU: T904021 Категорија Ознаки: , ,