245/45R17 DUNLOP WINTER SPORT 5 HL / 99V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 99V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 245
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T906478 Категорија Ознаки: , ,