245/45R17 NANKANG SV-3 HL / 99V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 99V
  • Модел: SV-3
  • Ширина: 245
  • Висина: 45
- T909006 Категорија Ознаки: , ,