245/45R18 CONTINENTAL TS830P SSR HL / 100V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 100V
  • Модел: CONTIWINTERCONTACT TS 830 P
  • Ширина: 245
  • Висина: 45
SKU: T906013 Категорија Ознаки: , ,