245/45R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 100V

13,880ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 100V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 245
  • Висина: 45
SKU: P574667 Категорија Ознаки: , ,