245/45R18 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER Germany 100V

7,690ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 100V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 245
  • Висина: 45
SKU: P542844 Категорија Ознаки: , ,